اپل تبلت‌های آیپد را به صفحه نمایش هوشمند تبدیل می‌کند


منابع نزدیک به اپل اعلام کرده‌اند که این غول فناوری در حال ‌توسعه یک پایه یا داک برای تبلت‌های آیپد است که پس از اتصال به این تبلت‌ها، قابلیت‌های یک صفحه‌نمایش چند منظوره برای خانه‌های هوشمند را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

به نظر می‌رسد که اپل سخت در تلاش است تا آیپد به یکی از وسایل و ابزارهای ضروری هر خانه‌ای تبدیل شود. در همین راستا شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد این غول فناوری در حال ساخت و توسعه یک پایه مخصوص تبلت‌های ایپد است تا علاوه بر افزایش عملکرد آن‌ها، ایپد را به یک صفحه‌نمایش هوشمند خانگی تبدیل کند.

iPad-docking-accessory داک یا پایه برای تبلت آیپد توسط اپل

گوگل چندی قبل نشان داد که تبلت‌های پیکسل را می‌توان بر روی یک داک یا پایه خاص قرار داد و عملکرد و قابلیت‌های آن‌ها را افزایش داد. به گفته مارک گورمن، خبرنگار حوزه فناوری، اپل نیز در حال طی‌کردن همین مسیر است و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک یک داک با قابلیت تبدیل تبلت‌های آیپد به لوازم هوشمند خانگی رونمایی کند.

در حال حاضر مشخص نیست که اپل این داک یا پایه مخصوص را برای کدام مدل از ایپد تولید خواهد کرد، بااین‌حال ممکن است یک محصول چندجانبه با پشتیبانی از چندین مدل تبلت آیپد را تولید کند.

یک محصول جانبی از اپل

در نظر داشته باشید که اپل به طور هم‌زمان در حال کار بر روی یک محصول مستقل برای منازل هوشمند است که قابلیت‌های نمایشگر و بلندگوی هوشمند را ادغام می‌کند.

بر همین اساس این داک تبلت‌های آیپد احتمالاً برای مشتریانی عرضه می‌شود که علاوه بر یک صفحه‌نمایش هوشمند خانگی، نیاز به جداسازی و استفاده جداگانه از تبلت را خواهند داشت.

در همین رابطه بخوانید:

مایکروسافت سرفیس پرو 9 معرفی شد ؛ انتخاب بین پردازنده اینتل و ARM به دلخواه شما
– 
با تبلت جان سخت گلکسی تب اکتیو 4 پرو آشنا شوید؛ هالک دنیای تبلت‌ها از سامسونگ

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با عملکرد این داک و قابلیت‌های افزوده شده به تبلت‌های اپید پس از اتصال به آن در دسترس نیست، همچنین انتظار می‌رود حداقل تا اواسط سال ۲۰۲۳ شاهد رونمایی رسمی از این محصول جدید و کاربردی نباشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 – = 14