انتشار نمونه تصویر دوربین گلکسی S23 اولترا و مقایسه با پیکسل 7 پرو


هرچه به زمان معرفی نسل بعدی پرچمدارهای سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم، باید منتظر انتشار اطلاعات جدیدی درباره آنها باشیم. حالا نمونه تصویر دوربین گلکسی S23 اولترا به اینترنت راه پیدا کرده که می‌توانیم آن را با نسل کنونی‌اش، گلکسی S22 اولترا و همچنین پیکسل 7 پرو مقایسه کنیم.

یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام «Ice Universe»، در شبکه اجتماعی چینی ویبو سه عکس با دوربین گوشی‌های پرچمدار منتشر کرده که در تمام آنها، سوژه یک کدو تنبل است.

گلکسی S23 اولترا در برابر پیکسل 7 پرو

پیش از این یک نمونه عکس از دوربین پرچمدار آینده سامسونگ منتشر شده بود که توانایی بالای آن در بزرگنمایی یا زوم را به تصویر می‌کشید. اما در عکس جدید، از یک سوژه در شرایط یکسان با گوشی‌های مختلف عکاسی شده است.

حساب Ice Universe ابتدا تصاویر را بدون اعلام نام گوشی‌های ثبت‌کننده آنها منتشر کرد و از کاربران خواست بهترین نمونه را انتخاب کنند. اکثر کاربران اولین عکس در سمت چپ را انتخاب کردند و پس از مدتی، این حساب تصویر مدنظر کاربران را مربوط به گلکسی S23 اولترا اعلام کرد.

انتخاب گلکسی S23 اولترا به‌عنوان بهترین دوربین، جای تعجب چندانی ندارد. گلکسی S22 اولترا حتی در DxOMark هم امتیاز پایین‌تری نسبت به پیکسل 7 پرو گرفته و همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، عملکرد S23 اولترا نسبت به پرچمدار گوگل بهتر است.

پیکسل 7 پرو در بررسی DxOMark امتیاز 147 را کسب کرده، در حالی که امتیاز گلکسی S22 اولترا برابر 135 است. با توجه به این موضوع، احتمالاً گلکسی S23 اولترا در بررسی این مرجع به امتیاز بسیار بالاتری دست پیدا می‌کند و حتی شاید موفق به شکست پرچمدار گوگل شود.

یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند امتیاز پرچمدار آینده سامسونگ را در بررسی DxOMark افزایش دهد، بهبود چشمگیر عملکرد آن در زمینه زوم خواهد بود.

انتظار می‌رود اوایل سال آینده میلادی گوشی‌های سری گلکسی S23 روانه بازار شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 – 84 =