ایسوس راگ فون 6 پرو در تست مقاومت از وسط نصف شد! [تماشا کنید]


ایسوس راگ فون 5 سال گذشته میلادی در تست مقاومت عملکرد بسیار ضعیفی داشت و امیدوار بودیم نسل جدیدش دیگر چنین مشکلی نداشته باشد. اما حالا با انتشار ویدیوی تست مقاومت راگ فون 6 پرو، این امیدها از بین رفتند چرا که قدرتمندترین گوشی ایسوس به راحتی می‌شکند.

کانال یوتیوب JerryRigEverything، این‌بار به سراغ گوشی گیمینگ ایسوس رفته تا در ویدیویی، مقاومت آن را نشان دهد.

عملکرد ضعیف ایسوس راگ فون 6 پرو در تست مقاومت

همانطور که در ویدیوی زیر می‌بینید، گوشی گران‌قیمت ایسوس با فشار نسبتاً کمی از وسط مانند یک بیسکوییت می‌شکند!

تست مقاومت راگ فون 6 پرو مانند هر گوشی دیگری شروع می‌شود. ابتدا با ابزارهای مختلف، مقاومت نمایشگر آن در برابر خط‌وخراش مورد بررسی قرار می‌گیرد. روی نمایشگر گوشی ایسوس شیشه گوریلا گلس ویکتوس کشیده شده که از سطح 6 سختی موس خراش برمی‌دارد و از سطح 7، خراش‌ها عمیق‌تر می‌شود.

فریم این گوشی گیمینگ جنس آلومینیومی دارد و می‌توان دکمه‌ها را از بدنه جدا کرد. روی ماژول دوربین اصلی این دستگاه هم شیشه کشیده شده که مقاومت مناسبی دارد و به راحتی آسیب نمی‌بیند.

در مرحله بعدی با تست شعله روبه‌رو هستیم. در این تست نمایشگر به مدت 30 ثانیه در برابر شعله مستقیم دوام می‌آورد و سپس ناحیه موردنظر سیاه می‌شود و دیگر به حالت عادی بازنمی‌گردد.

اما مرحله اصلی، در آخر ویدیو رخ می‌دهد؛ جایی که به وسط دستگاه فشار وارد می‌شود. ایسوس راگ فون 6 پرو در این مرحله به راحتی از وسط نصف می‌شود. نکته جالب اینکه نمایشگر ترک نمی‌خورد، اما پنل پشتی کاملاً آسیب می‌بیند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 + = 72