رندرهای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو طراحی آن‌ها را به خوبی نشان می‌دهد


یکی از منابع آگاه بازار، حدود یک هفته مانده به رویداد گوگل، رندرهای با کیفیتی از نسل جدید گوشی‌های پیکسل به اشتراک گذاشته است که طراحی آن‌ها را به خوبی نشان می‌دهد.

«ایوان بلس» که معمولا خبرهای لو رفته در مورد موبایل را منتشر می‌کند، در توییتر با انتشار پستی و پیش از فرارسیدن موعد رونمای رسمی پیکسل 7، تصاویری از این گوشی هوشمند به اشتراک گذاشت.

هنوز یک هفته با رویداد بعدی گوگل فاصله داریم و این شرکت قصد دارد در این رویداد از گوشی‌های هوشمند سری پیکسل 7 رونمایی کند. انتظار می‌رود پنل جلویی هر دو مدل پیکسل 7 طراحی تقریبا مشابه نسل قبلی داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد حاشیه‌های موبایل‌های جدید همانند پیکسل 6 باریک باشند و بریدگی بالای نمایشگر مخصوص دوربین سلفی نیز در قسمت وسط بالای نمایشگر باقی بماند.

طراحی پیکسل 7 در رندرهای جدید

گوگل نیز همانند بسیاری دیگر از برندها، بیشترین تغییرات را به پنل پشتی دستگاه اعمال کرده است. به نظر می‌رسد نوار مخصوص دوربین دستگاه که گوگل سال گذشته موبایل خود را با چنین طراحی معرفی کرد، کماکان وجود دارد ولی تغییراتی در طراحی آن دیده می‌شود. دوربین‌ها اکنون در بریدگی‌هایی قرار گرفته‌اند که آن‌ها را از پوشش آلومینیومی سراسر نوار، جدا می‌کند.

ایوان بلس، هیچ گونه اطلاعاتی در مورد مشخصات موبایل جدید منتشر نکرده است. هرچند گوگل پیشتر تایید کرده بود که تراشه تنسور G2 را با سری پیکسل 7 عرضه خواهد کرد که احتمالا می‌تواند عملکرد موبایل‌های جدید را بهبود ببخشد.

انتظار می‌رود پیکسل 7 با قیمت پایه 599 دلار و پیکسل 7 پرو با قیمت پایه 899 دلار در دسترس کاربران قرار گیرند. انتظار می‌رود گوگل در رویداد آتی خود در کنار موبایل‌های جدید سری پیکسل 7 تز محصولات دیگری همچون تبلت پیکسل و حتی پیکسل نوت‌پد تاشو رونمایی کند.

درنهایت باید دید گوگل برای رویداد هفته آینده یعنی 6 اکتبرماه، چه محصولاتی را با چه مشخصاتی رونمایی خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 – = 32