سرقتی به ارزش 95 هزار دلار؛ دو سارق 125 آیفون را در نزدیکی اپل استور از خریدار نگون‌بخت دزدیدند


یک مرد 27 ساله ناشناس که اخیراً 300 گوشی آیفون از فروشگاه اپل در خیابان پنجم (از مهم‌ترین و اعیان‌نشین‌ترین خیابان‌های شهر نیویورک) خریداری کرده بود، مدت کوتاهی پس از خروج از فروشگاه مورد سرقت قرار گرفت و 125 آیفون از او دزدیده شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده درباره این سرقت، این مرد در حال حمل 300 آیفون 13 در سه کیف بوده و به سمت خودرو خود حرکت می‌کرد تا اینکه خودرو دیگری کنارش متوقف می‌شود. دو سارق پس از خارج شدن از خودرو، با مرد درگیر شده و در نهایت موفق شدند تا یکی از کیف‌ها را سرقت کنند.

سرقت 125 آیفون به ارزش 95 هزار دلار

فروشگاه اپل

ظاهراً کیف سرقت شده حاوی 125 آیفون بوده که 95 هزار دلار ارزش داشتند. به گفته پلیس، این مرد اغلب از فروشگاه خیابان پنجم گوشی‌های آیفون زیادی خریداری می‌کند تا آنها را از طریق کسب‌وکار کوچک خود دوباره به فروش برساند. با این حال، نکته عجیبی که دلیل آن مشخص نیست، این است که او خرید خود را در ساعت 1:45 دقیقه بامداد به وقت محلی انجام داده است. به نظر می‌رسد که او تصمیم گرفته خرید خود را در این ساعات از نیمه شب انجام دهد تا از بروز چنین حادثه‌ای جلوگیری کند و بتواند اقلام گران قیمت خود را با امنیت خریداری و جابه‌جا کند.

فروشگاه خیابان پنجم اپل به صورت 24 ساعته فعالیت می‌کند و همین امر باعث شده تا امکان خرید در نیمه شب یا صبح زود برای مشتریان فراهم شود. همچنین در آن، یک فروش جمعه سیاه در فروشگاه اپل در حال انجام بوده که احتمالاً سارقان از این موضوع اطلاع داشته‌اند.

پلیس نیویورک اکنون در حال بررسی سرقت است و قربانی آسیب جدی ندیده است. هنوز توضیحاتی درباره مظنونان و خودروی آنها منتشر نشده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =