کالبدشکافی پیکسل 7 پرو اجزای داخلی پرچمدار جدید گوگل را نشان می‌دهد [تماشا کنید]


گوگل هفته گذشته سرانجام از گوشی‌های سری پیکسل 7 پس از ماه‌ها شایعات و گزارش‌های مختلف رونمایی کرد. حالا کانال یوتیوب PBKreviews به سراغ پیکسل 7 پرو رفته تا با انجام کالبدشکافی، قطعات داخلی این دستگاه و نحوه جدا کردن آن‌ها را به صورت دقیق نشان دهد.

ویدیوی کالبدشکافی پیکسل 7 پرو با برداشتن خشاب سیم کارت دستگاه و استفاده از گرما در کناره‌های نمایشگر برای شل شدن چسب آن شروع می‌شود. پس از جداسازی نمایشگر، یک براکت فلزی در دسترس قرار می‌گیرد که اجزای داخلی دستگاه را شامل می‌شود. با برداشتن نمایشگر و پوشش آن، در نهایت باتری 5000 میلی آمپر ساعتی این دستگاه را می‌توان دید که توسط چسب بسیار زیادی در جای خود محکم شده و همچنین دو زبانه کششی دارد.

کالبدشکافی پیکسل 7 پرو

برد اصلی دستگاه با ورقه‌ای بزرگ از فیلم گرافیت پوشانده شده که به خنک شدن آن کمک می‌کند. با برداشتن چند کانکتور و پیچ به مجموعه دوربین دستگاه دسترسی پیدا خواهید کرد که شامل دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، سنسور 12 مگاپیکسلی فوق عریض و ماژول تله فوتو جدید 48 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 5 برابر می‌شود.

در ادامه، این ویدیو نگاهی به دوربین سلفی 11 مگاپیکسلی جدید پیکسل 7 پرو با فوکوس خودکار دارد.

به‌نظر می‌رسد پورت شارژ USB-C دستگاه به برد اصلی لحیم شده باشد که این امر می‌تواند تعمیر آن را تا حد زیادی دشوار کند. شیشه پشتی نیز به قاب دستگاه ظاهرا چسبانده شده که این نیز یکی دیگر از سختی‌های تعمیر آن محسوب می‌شود.

در نهایت، پیکسل 7 پرو از PBKreviews امتیاز تعمیرپذیری 5.5 از 10 را کسب کرده که تقریبا متوسط است. همچنین اجزای داخلی این دستگاه در مقایسه با نسل قبلی خود، تقریبا تغییری نکرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 45