گلکسی زد فلیپ 5 احتمالاً نمایشگر بیرونی بسیار بزرگ‌تری خواهد داشت


با وجودی که چندین ماه تا معرفی نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ فاصله داریم، ظاهراً از همین حالا باید منتظر انتشار شایعات درباره آن‌ها باشیم. طبق شایعه‌ای جدید، کره‌ای‌ها برای گلکسی زد فلیپ 5 از نمایشگر بیرونی بسیار بزرگ‌تری نسبت به نسل قبلی‌اش استفاده خواهند کرد تا کارایی‌اش افزایش یابد.

گلکسی زد فلیپ محبوبیت بالایی میان کاربران دارد، با این حال همچنان با چندین مشکل دست‌وپنجه نرم می‌کند. یکی از این مشکلات نمایشگر بیرونی کوچک آن و دیگری چین‌خوردگی محل خم شدن نمایشگر داخلی است که ظاهراً هردوی آن‌ها در نسل بعدی برطرف خواهند شد.

نمایشگر بزرگ‌تر در گلکسی زد فلیپ 5

یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام «راس یانگ» که تا به امروز اطلاعات تقریباً دقیقی درباره محصولات آینده بازار منتشر کرده، در توییتی مدعی شده که سامسونگ برای گلکسی زد فلیپ 5 به سراغ نمایشگر بیرونی 3.3 تا 3.4 اینچی می‌رود. در صورت صحت این شایعه، با نمایشگر بسیار بزرگ‌تری نسبت به پنل 1.9 اینچی گلکسی زد فلیپ 4 روبه‌رو خواهیم شد.

نقد و بررسی سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۴

افزایش ابعاد صفحه نمایش بیرونی برای سامسونگ اهمیت بالایی خواهد داشت چرا که شرکت‌های بیشتری در حال ورود به این بازار هستند و می‌توانند رقابت را فشرده‌تر کنند. برای مثال یکی از محصولاتی که به‌زودی رقیب مستقیم گلکسی زد فلیپ می‌شود، اوپو فایند N2 Flip است که نمایشگر بیرونی بزرگ‌تری نسبت به زد فلیپ 4 دارد.

به گفته یانگ، نمایشگر درونی نسل بعدی گلکسی زد فلیپ هم پیشرفت خواهد داشت. به نظر می‌رسد گلکسی زد فلیپ 5 به لولای جدیدی می‌شود که ظاهری یکدست‌تر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. بنابراین شاید با چین‌خوردگی کمتری هم روبه‌رو شویم.

با توجه به اینکه فاصله زیادی تا رونمایی از نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ داریم، باید همچنان منتظر انتشار گزارش‌ها و شایعات بیشتری درباره آن‌ها باشیم. این احتمال وجود دارد که کره‌ای‌ها تا آن زمان، تغییراتی در برنامه‌هایشان ایجاد کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 + = 65