گوگل احتمالا روی گوشی پیکسل 7 مینی کار می‌کند


گوگل چند وقت از گوشی‌های سری پیکسل 7 شامل نسخه استاندارد و پرو رونمایی کرد، اما به نظر می‌رسد عضو جدیدی به این خانواده اضافه شود. این دستگاه احتمالا بخاطر ویژگی‌های احتمالی که دارد، پیکسل 7 مینی خواهد بود.

یکی از توسعه‌دهندگان اندرویدی به نام «Kuba Wojciechowski» جدیدترین سورس کد سری پیکسل 7 را مورد بررسی قرار داده و به دو اسم رمز «Felix» و «Lynx» رسیده است. طبق شایعات، Felix اسم رمز پیکسل فولد است و ظاهرا Lynx به سومین عضو خانواده پیکسل 7 اشاره دارد که می‌تواند پیکسل 7 مینی یا اولترا باشد.

مشخصات احتمالی پیکسل 7 مینی

اول از همه باید بگوییم با توجه به ویژگی‌های بدست آمده از سورس کد، احتمالا با پیکسل 7 مینی روبه‌رو هستیم. یکی از مشخصات مربوط به این دستگاه، نمایشگر مورد استفاده در آن است که ظاهرا همان پنل پیکسل 6، پیکسل 7 و پیکسل 6a با رزولوشن 1080p خواهد بود. بنابراین از آنجایی که مدل اولترا باید به پیشرفته‌ترین قطعات مجهز شود، احتمالا Lynx مربوط به پیکسل 7 اولترا نباشد.

گوگل برای این گوشی هوشمند از سنسورهای اولترا واید و سلفی سونی IMX712 استفاده می‌کند و بجای تراشه‌ وای‌فای بلوتوث BCM4389، به سراغ چیپ کوالکام WCN6740 می‌رود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره گوشی احتمالی پیکسل 7 مینی نداریم، البته این احتمال هم وجود دارد که در حقیقت با پیکسل 7a روبه‌رو شویم و گوگل سال آینده میلادی از آن رونمایی کند. در هر صورت باید منتظر انتشار گزارش‌های جدید درباره این دستگاه در هفته‌ها و ماه‌های آینده باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

98 – = 94