عملکرد ضعیف گوگل پیکسل 7 پرو در تست مقاومت [تماشا کنید]


زمانی که گوشی جدیدی مخصوصا پرچمدار وارد بازار می‌شود، باید منتظر انتشار ویدیوهای مختلف باشیم که یکی از آن‌ها، ویدیوی تست مقاومت است. حالا کانال یوتیوب Jerry Rig Everything به سراغ پیکسل 7 پرو رفته تا مقاومت آن را تست کند.

اگرچه اکثر ما برای گوشی‌های هوشمندمان از قاب استفاده می‌کنیم، اما مقاومت دستگاه در برابر خط و خراش و خم شدن اهمیت بالایی دارد. اما پیکسل 7 پرو گوگل به عنوان یک پرچمدار قدرتمند و گران‌قیمت، در تست مقاومت چه عملکردی از خودش نشان می‌دهد؟

تست مقاومت پیکسل 7 پرو

کانال یوتیوب Jerry Rig Everything این‌بار به سراغ پیکسل 7 پرو رفته؛ گوشی هوشمندی که به گفته این کانال، به سختی در برابر تست‌های مختلف دوام می‌آورد. یکی از بزرگترین مشکلات این گوشی هوشمند، یکپارچگی ساختاری مخصوصا در بخش ماژول دوربین است.

تنها چند دقیقه پس از باز کردن جعبه، ماژول فلزی دوربین خراش برمی‌دارد. در حالی که نمایشگر این گوشی هوشمند بخاطر پوشش گوریلا گلس ویکتوس تا سطح 6 و حتی 7 سختی موس در برابر خط و خش مقاومت می‌کند، اما ماژول دوربین تقریبا با هر وسیله‌ای از سکه گرفته تا کلید آسیب می‌بیند. بنابراین باید پرچمدار گوگل را حتی با قاب درون جیب‌تان قرار دهید.

در ادامه به تست خم کردن دستگاه می‌رسیم که نتیجه‌اش شکستگی در کنار ماژول دوربین است. اگرچه این شکستگی باعث خم شدن دستگاه نمی‌شود، اما مسلما دیگر نمی‌توان آن را یک گوشی مقاوم در برابر نفوذ آب درنظر گرفت.

در نهایت گوشی پیکسل 7 پرو توانست به سختی از تست مقاومت جان سالم به در ببرد و گوگل باید در نسل بعدی بیشتر روی مقاومت آن‌ها کار کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 32