گوشی تاشو جدید آنر مجیک Vs اوایل ماه آینده معرفی خواهد شد


آنر که در چند وقت گذشته بسیار پرکار بوده و دستگاه‌های زیادی از جمله آنر X40 GT را معرفی کرده، حالا قصد دارد در تاریخ 23 نوامبر (2 آذر) از یک گوشی تاشو پرچمدار جدید با نام Honor Magic Vs رونمایی کند. رویداد معرفی این دستگاه در ساعت 10 صبح به وقت تهران برگزار می‌شود.

اولین گوشی تاشو این شرکت با نام آنر مجیک V اواخر سال گذشته معرفی شده بود که همچنین اولین گوشی تاشو با تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 هم محسوب می‌شود. از نظر طراحی، این دستگاه شبیه به گلکسی زد فولد 3 است که در زمان باز شدن، با یک گوشی بزرگ روبه‌رو هستیم.

تغییرات احتمالی گوشی تاشو آنر مجیک Vs

آنر همچنین پوستر رسمی گوشی تاشو جدید Honor Magic Vs را منتشر کرده که بر اساس آن، حداقل می‌توان ادعا کرد که این دستگاه با تغییرات جزئی در زمینه طراحی همراه خواهد بود. به عنوان مثال ظاهرا در دستگاه جدید، لبه‌های گوشی به جای کمی گرد، حالت صاف به خود گرفته‌اند.

در این تصویر طراحی ماژول دوربین روی پنل پشتی دستگاه نشان داده نمی‌شود، اما می‌توانیم حفره مخصوص دوربین سلفی را ببینیم که در بالای نمایشگر قرار گرفته و هنگام باز شدن، در سمت راست دستگاه قرار می‌گیرد. با این وجود، آنر مانند برخی رقبای خود از جمله گلکسی زد فولد 4 به سراغ دوربین زیرنمایشگر نرفته است.

تاکنون این تمام اطلاعات بالقوه‌ای است که درباره این دستگاه می‌دانیم و انتظار می‌رود که در روزهای آینده، آنر جزئیات بیشتری درباره گوشی تاشو جدید خود منتشر کند. علاوه بر این، می‌توان حدس زد که تولیدکننده چینی در Magic Vs از یک تغییر ملایم استفاده کند تا احتمالا چیپست اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 یکی از معدود تغییرات این دستگاه خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + = 20